Alkali suyun yararları

SAĞLIK İÇİN ALKALİ SU İÇİN!

Birçok hastalığın başlangıç nedeni, vücuttaki asidik atıkların atılamayıp, vücudun ana organları etrafında birikerek, çevrelerinde başlattığı hücre dejenarasyonu olarak açıklanmaktadır.

Alkali su, asidik atıkları nötralize eder. Sürekli olarak alkali su içerek, asidik atıkların neden olduğu hastalıkların önüne geçebiliriz. Alkali su, hastalıklardan korunmanın yanı sıra, vücudu nötralize ederek yaşlanmayı geciktirici etki sağlar. Vücuttaki alkali miktarını artırmanın en kolay ve hızlı çözümü “Alkali Su” tüketmektir.

Alkali Su tüketimi her hangi bir diyetten çok daha iyi çalışması ve yaşamsal sistemde ilave bir asit birikimine yol açmaması nedeniyle en iyi çözüm olarak durmaktadır. Alkali Su, asidik mineralleri elemine eder.

Alkali Su, aynı zamanda hidrojene oranla daha fazla oksijen içeren sudur. Alkali Su içerek aldığımız oksijen seviyesini normal suya oranla daha fazla yükseltiriz.

Alkali suyun avantajı, vücut tarafından emilirken, vücuttaki asidik atıkları nötralize ederek, atıkların kan damarlarında daha uygun çözülümde bulunmasını sağlamasıdır. Dolayısıyla asidik atıklar, vücuttan idrar veya ter yoluyla kolaylıkla atılır.

Yüksek pH lı alkali suyu elde etmenin en kolay yolu Alkalife kullanmaktır.Alkalife alkali yükseltici konsantre bir üründür.Bir şişe Alkalife bir kişinin 2 aylık ihtiyacına yeterli olmaktadır. Daha detaylı bilgi edinmek veya ürünü satınalmak için  http://www.alkalife.com.tr   yi ziyaret edebilir veya 0216 444 0 477 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !